Hover Card (2.0.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Roles
hr: Uloge

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Configuration
hr: Postavke
