Hover Card (2.0.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Name
hu: Név

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Member since
hu: Ennyi ideje tag

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Configuration
hu: Beállítás
