Hover Card (2.0.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Name
it: Nome

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Roles
it: Ruoli

en: Member since
it: Membro da

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Configuration
it: Configurazione

en: Type: @type
it: Tipo: @type
