Hover Card (2.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Last access
kk: Соңғы қатынас
