Hover Card (2.0.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
