Hover Card (2.0.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Roles
lt: Rolės

en: Member since
lt: Narys nuo

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Configuration
lt: Konfigūravimas
