Hover Card (2.0.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
