Hover Card (2.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Configuration
mn: Тохиргоо
