Hover Card (2.0.2) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Name
ms: Nama

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: Roles
ms: Peranan

en: Last access
ms: Akses terakhir

en: Configuration
ms: Konfigurasi
