Hover Card (2.0.2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Name
no: Navn

en: User
no: Bruker

en: Email
no: E-post

en: Roles
no: Roller

en: Last access
no: Sist tilkoblet

en: Configuration
no: Konfigurasjon
