Hover Card (2.0.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Roles
nl: Rollen

en: Member since
nl: Geregistreerd sinds

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Configuration
nl: Instellingen
