Hover Card (2.0.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Roles
oc: Ròtles

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Configuration
oc: Configuracion
