Hover Card (2.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: User
pl: Użytkownik

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Roles
pl: Role

en: Member since
pl: Członek od

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS
