Hover Card (2.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول
