Hover Card (2.0.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: User
pt: Utilizador

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Member since
pt: Membro desde

en: Last access
pt: Último acesso

en: Configuration
pt: Configuração
