Hover Card (2.0.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Roles
ro: Roluri

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Configuration
ro: Configurație
