Hover Card (2.0.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Configuration
sk: Konfigurácia
