Hover Card (2.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Configuration
sq: Konfigurimi
