Hover Card (2.0.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Display user picture
ta: பயனர் படத்தை காண்பி
