Hover Card (2.0.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Last access
te: చివరి దర్శనం
