Hover Card (2.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Name
ur: نام

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Roles
ur: رولز
