Hover Card (2.0.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Roles
vi: Vai trò

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Configuration
vi: Cấu hình
