Hover Card (2.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Configuration
ast: Configuración
