Hover Card (2.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Roles
be: Ролі

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб
