Hover Card (2.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
