Hover Card (2.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: Last access
bs: Zadnji pristup
