Hover Card (2.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Roles
ca: Rols

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls

en: Type: @type
ca: Tipus: @type
