Hover Card (2.0.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: User
el: Χρήστης

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί
