Hover Card (2.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Roles
et: Rollid

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist
