Hover Card (2.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Name
fil: Pangalan

en: Roles
fil: Mga papel

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
