Hover Card (2.0.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Name
hi: नाम

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Roles
hi: भूमिका

en: Member since
hi: समय से सदस्य

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: Hover Card
hi: हॉवर कार्ड

en: Hover Card Settings
hi: हॉवर कार्ड सेटिंग्स
