Hover Card (2.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang
