Hover Card (2.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Roles
is: Hlutverk

en: Member since
is: Meðlimur síðan

en: About
is: Um
