Hover Card (2.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
