Hover Card (2.0.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
