Hover Card (2.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
