Hover Card (2.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: User
ru: Пользователь

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Roles
ru: Роли

en: Member since
ru: Дата регистрации

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: CSS Selector
ru: Селектор CSS

en: About
ru: Информация

en: Type: @type
ru: Тип: @type
