Hover Card (2.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Roles
sv: Roller

en: Member since
sv: Medlem sedan

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: About
sv: Om
