Hover Card (2.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Name
tr: İsim

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Roles
tr: Roller

en: Last access
tr: Son erişim

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında
