Hover Card (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
