Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
