Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Email
lv: E-pasts

en: Roles
lv: Lomas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Personalization
lv: Personalizēšana
