Hover Card (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Roles
pl: Role

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Installation
pl: Instalacja

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Personalization
pl: Personalizacja
