Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
