Hover Card (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
