Hover Card (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Email
bn: ইমেইল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
