Hover Card (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: Installation
fi: Asennus

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Personalization
fi: Personointi
