Hover Card (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Email
fr: Courriel

en: Roles
fr: Rôles

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: Personalization
fr: Personnalisation
