Hover Card (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Email
ne: ईमेल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Dependencies
ne: आश्रित
