Hover Card (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Settings
bg: Настройки

en: Email
bg: Е-поща

en: Roles
bg: Роли

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Personalization
bg: Персонализация
